HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
 
 ÖZMETSAN MAKİNE sektördeki açığı kapatmak üzere 2005 yılında İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİN'de 500 m² alan üzerine kurulmuştur. 400m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.Savunma sanayi, otomotiv sanayi , sağlık sektöründe ve bir çok alanda faaliyet göstermekte olup halen üretimlerine devam etmektedir. Talaşlı imalat grubunun yanı sıra kalıp, model ve fikstür imalatı firma bünyesinde yapılmaktadır. Firmamız sürekli gelişen teknik ve teknolojiye uygun ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını AR-GE desteğiyle sürdürmektedir.
 
 En iyi kaliteyi en ekonomik değerlerde istenilen zamanda üretme prensibi çalışmamızın kısaca tanımıdır.
 
  Şirket yakın gelecekteki hedefimiz Türk Sanayisinin önde gelen şirketlerine yüksek kalite ve uygun fiyat çerçevesinde tedarikçi hizmeti sunmaktır.
 
 ​​Kalite konusun da ISO 9001 ISO 14001 ISO 18001 belgelerimiz mevcut olup , altyapı çalışmalarını sürekli yenilemektedir .
 
  Kurulduğumuz günden itibaren talaşlı imalat konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
 
  ​​Hizmetlerimiz imalat sonrası ; kumlama, taşlama, kaplama, yıkama ve kurulama, paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.
 
  25 yıllık iş deneyimi 10 yıllık işletme yönetimi tecrübesiyle üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi beceri ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmayı planlamaktadır.
 
  
MİSYON
 
  Talaşlı imalat sanayinin ihtiyaçlarına yönelik özgün sistemler geliştirmek, böylecedışa bağımlılığı azaltırken, verimliliği arttırmak.Talaşlı imalat sanayisinin ihtiyaç duyduğu ileri imalat metodlarının kullanımında yerinde hizmet vererek, bilmsel ileri çözümler üretmek.
 
VİZYON
 
 Değişen ve gelişen müşteri isteklerine tam uygunluk ilkesiyle, kendi sektöründe,yenilikleri takip ederek, bunlara öncülük etmeyi görev edinmiş ve buna da eğitilmiş performansı yüksek bir ekiple çalışarak sağlamayı hedeflemiştir.
 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret34010
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.67445.6971
Euro6.34556.3709
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Saat